userad84
Boks reklamowy

Słowacja: Promenada koronami drzew - nowa atrakcja turystyczna. Piękno i adrenalina w Bachledovej Dolinie w Zdziarze

W Słowackim Zdziarze z dnia na dzień rośnie nowa atrakcja turystyczna, która ma przyciągać żądnych dreszczyku adrenaliny i złaknionych piękna na promenadę spacerową koronami drzew. Zakończono już prace nad budową wielopoziomowej wieży widokowej. Jeszcze w tym roku maja zostać zakończone prace nad budową drewnianego pomostu na wysokości 24 m, który ma prowadzić do doliny Bachledovej i tamtejszego kurortu narciarskiego.

Ze szczytu wieży widokowej, mającej 4 pietra, rozciąga się piękna panorama widokowa na słowackie Tatry. Spacerujący według słowackich internautów maja szansę poczuć na własnej skórze wiatr wiejący z prędkością nawet 150 km/h i to jest to doświadczenie, które ma pozwolić poczuć dreszczyk adrenaliny. Według facebook'owego profilu inwestycja ma być oddana jeszcze we wrześniu, chociaż jak przyznaje autor strony "Chodnik koronami drzew" jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia. 

Promenada koronami drzew z pewnością jest świetnym pomysłem na turystyczną atrakcję w górach. Nam marzy się by podobna powstała w Gorcach i połączyła ze sobą najpiękniejsze krajobrazowo trasy tych gór.

Więcej na temat samej inwestycji znajdziecie tutaj.

 

Źródło: facebook.com/chodnikkorunamistromov fot. Chodnik Korunami Stromov Bachledka

Zostań naszym darczyńcą, mecenasem lub sponsorem. Twoja dobrowolna wpłata zostanie przeznaczona w całości na działalność Stowarzyszenia I love Podhale - wydawcę portalu twoje-podhale.pl

BGZ BNP Paribas o/Nowy Targ konto: 24 1600 1462 1816 9582 4000 0001


Oceń artykuł:


2017-09-09 09:56 12996 Słowacja, Bachledova dolina, Zdziar, promenada w chmurach