userad84
Boks reklamowy

Biało i ślisko.Podhalańskie drogi są bardzo niebezpieczne

Opady śniegu na Podhalu nieco utrudniają życie kierowcom. Dzisiejsze przedpołudnie udowodniło, że tradycji stało się za dość i  zima jak co roku w grudniu zaskoczyła drogowców. Brakowało na drogach piaskarek, a pojawienie się pługów śnieżnych na lokalnych portalach okrzyknięto odkryciem roku.Teraz tylko miejscami Zakopianka jest biała,a to dlatego, że śnieg spadający z nieba nie odpuszcza.

Na całym Podhalu drogi są dziś śliskie. Drogówka odnotowała kilka dotkliwych stłuczek . W Pieniążkowicach kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków i Volkswagenem Transporterem wjechał w pojazd konny, dotkliwie raniąc dorożkarza.

Wybierając się w trasę pamiętajcie, że w nocy będzie zimno. Termometry pokażą nawet 12 kresek poniżej zera.  To oznacza, że rozjeżdżone drogi będą zamarzać i "asfalt ulic będzie śliski jak brzuch ryby". Tej nocy miejcie się na baczności, bo będzie bardzo ślisko .

Zostań naszym darczyńcą, mecenasem lub sponsorem. Twoja dobrowolna wpłata zostanie przeznaczona w całości na działalność Stowarzyszenia I love Podhale - wydawcę portalu twoje-podhale.pl

BGZ BNP Paribas o/Nowy Targ konto: 24 1600 1462 1816 9582 4000 0001


Oceń artykuł:


2017-12-03 23:54 1428 Podhale, Zakopianka, drogi, KPP, Nowy Targ , policja